ROZWÓJ

Jaka jest Twoja specjalizacja?

Bardzo, bardzo długo szukałam swojej drogi w życiu. Poszukiwania bywały trudne, ale też odkrywcze. Tym, co pozwalało mi iść naprzód była moja wytrwałość.

Od dziecka wiedziałam, że chcę w życiu coś osiągnąć, nie wiedziałam tylko co. Jednocześnie przejawiałam wiele talentów, nawet w dziedzinach ze sobą niepowiązanych, co nie ułatwiało mi wyboru. Jako kierunek studiów wybrałam administrację, potem zarządzanie, a potem znalazłam fajną pracę, która pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i zrozumieć, co naprawdę mi się podoba. Zainteresowałam się marketingiem i przez ostatnie 4 lata bardzo intensywnie szkoliłam się w tym kierunku.

Kiedy jednak przyszło na świat moje dziecko wszystko się zmieniło. Ponad to wiele innych spraw w moim życiu przybrało nieoczekiwany obrót i znalazłam się w martwym punkcie, żeby nie powiedzieć w czarnej d****. Trwało to wszystko rok zanim zaczęłam szukać przyczyny i zastanawiać się co dalej, czując, że nie mogę trwać dłużej w takiej sytuacji. Przebudzenie przyszło powoli, ale za to zmiany następują bardziej dogłębnie. Właściwie to zaczęły się wewnątrz.

Dostałam kilka trudnych lekcji od życia, z których wyciągnęłam kilka konkretnych wniosków. I zdałam sobie sprawę, że zajmowałam się w życiu wszystkim, tylko nie tym, co najważniejsze.

Potem przyszła nagła śmierć taty, która okazała się bezcenną lekcją docenienia Życia. Po tym wszystkim dotarło do mnie, że nie chcę już nic odkładać na później, chcę działać już dziś. Od tego dnia minął rok, a ja mam poczucie, że zrobiłam przynajmniej jeden milowy krok naprzód. Krok w kierunku prawdziwego życia tu i teraz.

Bardzo modne jest obecnie bycie ekspertem w jakiejś dziedzinie. Ja zdecydowałam się zostać specjalistką od życia… mojego życia. Proszę nie mylić z życiem innych ludzi 😉

A Ty, w czym się specjalizujesz?

Pięknego życia Ci życzę,

Justyna

2 myśli w temacie “Jaka jest Twoja specjalizacja?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s